Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
25 Nisan 2022

                                                       

                                                            

Zehra DAĞTEPE

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

               12.08.1979 Erdemli doğumluyum. Evli ve 3 çocuk annesiyim.

               Erdemli ilçemizin Barbaros  İlkokulu’nda eğitim hayatıma başladım. Orta okulu Erdemli İmam Hatip okulunda tamamladım. Erdemli Sağlık Meslek Lisesi hemşirelik bölümünden mezun oldum. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde Önlisans, Atatürk Üniversitesinde Sağlık  Yönetimi Lisans eğitimimi tamamladım. Yoğun bakım ve işyeri hemşireliği sertifikalarım mevcut.

               2006 yılında Toros Devlet Hastanesinde hemşire olarak göreve başladım. Acil servis, cerrahi branşlar, Mezitli semt polikliniği sorumluluğu, dahili yoğun bakım ve iki buçuk yıl süpervizör hemşiresi olarak çalıştım.

               2010 yılı Haziran ayında Erdemli Devlet Hastanesinde göreve başladım. 3 yıl dahili branşlar ve yoğun bakım sorumluluğu ve Covid-19 aşı poliklinikleri sorumluluğu görevlerini yürüttüm. 2013-2014 yılları arasında yürüttüğüm çalışmalar ile hastanemizin digital hastane ünvanını almasına katkı sağladım.

               Son 10 yılda Sağlık-Sen delege işyeri temsilciliği, Erdemli İlçe Temsilciliği ve Kadınlar komisyon başkanlığını yürüttüm.

               “Halka hizmetin hakka hizmet” olduğunun bilinciyle Erdemlimize ve tüm personelimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için 7 gün 24 saat görev aşkıyla burda olduğumu belirtmek isterim.